در جستجوی خویشتن

ناشر : وایولا دیویس

کد محصول : 27

انتخاب نوع کالا :


نویسنده : وایولا دیویس

مترجم : شهلا واحد

ناشر : پردیس آباریس

چاپ: اول

تعداد صفحه : 344

شابک : 7-14-7201-600-978

قطع : رقعی

کاغذ سبک

 

گارانتی گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

زمان تحویل : 4 تا 7 روز کاری

قیمت :

160,000
140,000 تومان

تعداد :

همیشه عنوان سخنرانی‌های من یکسان است: «سفر یک قهرمان». من از نویسنده‌ی آن جوزف کمبل یاد گرفتم قهرمان کسی است که در دنیایی به دنیا می‌آید که در آن جایی ندارد. سپس دنیا او را به ماجراجویی‌ای فرا می‌خواند که تمایلی به آن ندارد.
ماجرا چیست؟ یگ دگرگونی انقلابی در خود. هدف نهایی یافتن اکسیر است؛ معجونی جادویی که پاسخی برای باز کردن قفل «خویشتن» است. او به «خانه» یعنی به این زندگی عادی متحول شده دست می‌یابد تا داستان خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.
این داستان زندگی من است. از بچگی احساس می‌کردم آمده‌ام تا بازیگر بشوم. اما درست نبود، بلکه فراتر از این بود. موضوع فراتر از موفقیت‌های من بود؛ فراتر از انتظارات دنیایی؛ خیلی فراتر از خودم و هر چیزی که می‌توانستم تصور کنم. موضوع در آغوش گرفتن کامل خودم بود. همان چیزی که خداوند مرا به‌خاطر آن آفریده بود، حتی با وجودی که بخش‌هایی از من آسیب دیده بودند یا به درستی شکل نگرفته بودند. موضوع، پذیرش ریشه‌ای وجود من بدون عذر و بهانه و با مالکیت کامل بود.
افرادی که در سفر هستند درنهایت خود را در حال تجربه‌ی غسل تعمید با آتش می‌بینند. این همان
لحظه‌ای است که دوباره جان خود را از دست می‌دهند و به‌طور معجزه‌آسایی و شجاعانه پاسخی را می‌یابند که به زندگی آنها معنا می‌بخشد و این معنا آنها را نجات می‌دهد.

 

 

نوع جلد : شومیز

نوع کاغذ: کرم سبک

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه